#11 Removed user 20.03.2011 15:35
Sharks
527 Posts

<blockquote><h3>Kamena Riksa написа:</h3>И по какво Арсенал са най-големия враг на Тотнъм не ми стана ясно</blockquote>
За мен ти не си истински фен на Тотнъм,ако беше такъв нямаше да се чудиш(wait)

#12 Removed user 20.03.2011 17:17
Outt a control
1169 Posts

Арсенал-Тотнъм това е 1 от най-големите дербите в Англия.
И двата отбора са от Лондон и феновете им никак не се обичат :) Но нека се говори в темата само за Манчестър

#13 RevengeTeam 20.03.2011 18:24
RevengeTeam
331 Posts
Since 09.04.2010

Не се хващайте с това да искате уставката на сър Алекс ... Ако не беше той този отбор нямаше да е толкова велик колкото е сега това ,че Бербатов в някой мачове играе просто критично е негов проблем !!! А мен много ме е яд ,че всеки мач не показва каквото може ... Този сезон е за Манчестър и ще продължават да печелят сезоните защото нямат равни в Англия... Сега 1-2 по стабилни халфа да купи Сър Алекс и всичко ще е наред !

#14 Removed user 20.03.2011 18:41
Galaxy
456 Posts

<blockquote><h3>RevengeTeam написа:</h3>Не се хващайте с това да искате уставката на сър Алекс ... Ако не беше той този отбор нямаше да е толкова велик колкото е сега това ,че Бербатов в някой мачове играе просто критично е негов проблем !!! А мен много ме е яд ,че всеки мач не показва каквото може ... Този сезон е за Манчестър и ще продължават да печелят сезоните защото нямат равни в Англия... Сега 1-2 по стабилни халфа да купи Сър Алекс и всичко ще е наред !</blockquote>
И на идея си нямаш от футбол.Гледай мачовете и разсъждавай над тях или чуи какво говорят в студиото след това анализаторите.Бербатов във всеки мач играе страхотно не го забелязваш защото халфовата линия на отбора е много слаба и той се връща за да гради играта на отбора,което не е негова работа по принцип заради което го плюят,но не се замислят че ако не е той смислени атаки няма да има.В Англия всички отбори са равни и това се доказва във всеки мач и всичко зависи от мениджъра.Вземи за пример Астън Вила и какво стана като Мартин о'нийл напусна както и Тотнъм преди Хари Реднап.Юнайтед беше велик по времето на Роналдо и Тевес,но неможе да си продаваш играчите и да се надяваш да продължиш да печелиш.Гигс и Скоус трябва да се пенсионират,прекланям се пред това което са направили,но сега играят отвратително.А САФ може и годините да са му повечко и започва да прецаква нещата.Смятам че е времето да се оттегли и да остави някой нов да се погрижи за рожбата му.Този сезон ман. играят на 100% чист късмет.Гледах 2-3 хубави техни мачове,но не впечатляват вече с играта си освен когато Бербатов има ден.

#15 RevengeTeam 20.03.2011 18:53
RevengeTeam
331 Posts
Since 09.04.2010

Абе ей ти говориш и накрая пак идваш на мойта , Бербатов когато има ден на тва ли да се разчита ? Бербатов да има ден еми неможе той трябва всеки път да играе както игра срещу Блекбърн и Бирмингам трябва всеки път да радва с голове неможе само да се чака на халфовете и той много добре прави ,че се връща да помага на халфовата линия неможе все да ти я дават на крака топката и ти само да вкарваш. Ти за всеки мач от студиото ако съдиш от затвора няма излезеш.

#16 Removed user 20.03.2011 18:59
Blue dolphins
452 Posts

мали ти бербатов го направи бог той обаче за мен е нищо да се маха по скоро не искам да го виждам има само един велик играч и това е уейн руни

#17 RevengeTeam 20.03.2011 19:02
RevengeTeam
331 Posts
Since 09.04.2010

Nashviile Бербатов за мене е Номер 1 в Манчестър просто трябва да се постегне малко защото както СЛЕДЯ мачовете на Ман. Хави Ернандес го измества от мястото му пък тва на мен хич не ми харесва ... Рууни и за мен е велик играч но Бербо може повече от него ...

#18 Removed user 20.03.2011 19:23
Avalanche
2366 Posts

This post has been removed

#19 Removed user 20.03.2011 19:40
CSKA Sofia
1502 Posts

Може да е Шрек ама ги прави да скърцат !!!

#20 Removed user 20.03.2011 23:11
Cotton candy kickers
830 Posts

Незнам как можете да искате Бербатов да вкарва по 2-3 гола във всеки мач.Това е невъзможно неможете ли да го разберете? Особено във Англия където повечето отбори играят в защита,за да успеят да вземат точки от по-класните отбори.